Perakende Projeler

Mexel®Turkey Avansas’ta
Yaratıcı çözümlerin bireysel müşteriyle buluşmasını amaçlayan Mexel Turkey, bu sebeple kendi alanında Türkiye’nin en büyük ofis e-market sitesi olan Avansas’ta online satışla tüketicisiyle buluşmaktadır.
Mexel®Turkey Denize Açıldı
Kesin çözüm sunan ürün yelpazesiyle Mexel®Turkey, yine Türkiye’nin en prestijli denizcilik market zinciri olan Koç Grubu’na ait East Marine ile iş ortağıdır. East Marine Mexel®Turkey’ nin bayisi olarak deniz tutkunlarının ihtiyaçlarına hizmet, sorunlarına çözüm sunmaktadır.
Mexel®Turkey’den ilk Private Label Çalışması
Enza Home Yataş Grup Kötü Koku Giderici ve Leke Çıkarıcı

Kendi sektörünün lider kuruluşlarından olan ve bir Yataş Grup üyesi olan mobilya markası Enza Home, Türkiye çapındaki mağazalarında Mexel®Turkey ürünü olan Enza Home Biyolojik Leke Çıkarıcı ve Enza Home Kötü Koku Giderici’yi satışa sunmaktadır. Müşteri devamlılığını sağlamakla ilgili yeni ürün yelpazesini geliştirmek ve aynı zamanda mobilyalı iç mekan yaşam alanlarında sıklıkla rastlanan duruma özel temizlik sorunlarına çözüm getirmek için Enza Home, Mexel®Turkey ile çalışmayı tercih etmiştir.

Arçelik Tüketici Hizmetleri & Mexel®Turkey İşbirliği
Türkiye’nin en çok tanınan ve en büyük beyaz eşya markası olarak uzun yıllardır tüketicilerin haklı güvenini kazanan Arçelik, küçük el aletlerinde grubunda tüketici hizmetlerini daha geniş bir alan yaymak için Mexel®Turkey ile çalışmayı tercih etmiştir. Kahve makinesi, semaver ve çay makinesinden oluşan içecek hazırlama grubunun kullanımında zamanla oluşabilecek çay ve kahve lekelerinin tat, koku bırakmadan çıkarılması ve hemen kullanılabilmesi için Mexel®Turkey’nin ilgili ürünü Quick & Shine markası altında tüketici ile buluşmaya başlamıştır.